Дасягненні
Вынікі ўдзелу за 2023/2024 навучальны год
Назва, конкурса, алімпіяды і г.д. |
Узнагарода |
П.І.І па бацьку настаўніка |
П.І. вучня |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" |
|
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Святлана |
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" |
Дыплом ІІІ ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Святлана |
Фінал рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" |
Дыплом установы адукацыі "Рэспубліканскі цэнтр экалогіі і краязнаўства" |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Святлана |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Хто, калі не мы" |
|
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Батукова Аляксандра |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
Эглінскас Кіра |
||
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Хто, калі не мы" |
Дыплом ІІІ ступені |
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Батукова Аляксандра |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" |
Дыплом І ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Арцём |
Дыплом І ступені |
Паляшчук Святлана |
||
Дыплом ІІ ступені |
Ладуцька Ксенія |
||
|
Міхайлава Ліза Окунева Злата Тагірава Вера Карповіч Вольга Жакевіч Ілья Раковіч Уладзімір Акабян Карына Мялешка Варвара Швабовіч Сафія Аўсяннікава Васіліса Зянькевіч Арсеній Эглінскас Кіра |
||
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Арцём |
|
Фінал рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" |
Дыплом ІІІ ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Арцём |
Раённы агляд-конкурс на лепшае добраўпарадкаванне |
Дыплом І ступені |
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
|
Раённы этап абласнога конкурсу “Тэрыторыя цікавага адпачынку” |
Дыплом ІІ ступені |
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
|
Рэспубліканскі экскурсійны марафон "Дзіцячы аўтацягнік" |
Сертыфікаты ўдзельнікаў |
Каблова Кацярына Міхайлаўна Уцюж Іна Яўгеньеўна |
Удзельнікі аздараўленчага лагера "Разам у лета" і “Цвецік –сяміцвецік” |
Раённы этап абласнога конкурсу “Флікер на адзенні- модна і бяспечна” |
Дыплом ІІ ступені |
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Швабовіч Соф’я |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Сіла Закона” |
Удзел |
|
Казакевіч Ягор |
Рэспубліканскі онлайн-конкурс “Я- грамадзянін Рэспублікі Беларусь” |
Дыплом І ступені |
|
Казакевіч Ягор |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "ТэхнаЁлка" |
Самончык Аляксандр Мікалаевіч |
Юдзенок Антон Акуліч Яўгеній |
|
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "ТэхнаЁлка" |
Самончык Аляксандр Мікалаевіч |
Юдзенок Антон Акуліч Яўгеній |
|
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Калядная зорка" |
Дыплом ІІ ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
Окунева Злата |
Раённы этап алімпіяды па фінансавай адукаванасці |
Дыплом ІІ ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Бекіш Артур |
Абласныя спаборніцтвы па турызме спартыўным "Спартыўныя турысцкія паходы" |
Дыплом ІІ ступені |
Сячко Уладзіслаў Сільвестравіч |
|
Раённы конкурс на лепшы лагатып "Гасцілавічы-здаровы пасёлак" |
Удзел |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Шульжык Анастасія Ладуцька Ксенія |
Раённы этап інтэлектуальнай забаўляльнай гульні "Акцябрацкі/піянерскі квіз" |
Дыпломы ІІ ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
Каманда "Ветразь" Каманда “Актывісты” |
Раённы этап конкурсу "Піянерскі адвент-каляндар" |
|
Окунева Алеся Мікалаеўна |
|
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Энэргамарафон” |
Дыплом І ступені Дыплом ІІІ ступені Дыплом ІІІ ступені Дыплом ІІІ ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Арцём Аўсяннікава Васіліса Окунева Злата Усцінчык Кацярына |
Раённы этап агляду-конкурсу "Дзеці.Вада.Бяспека" |
Удзел |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Паляшчук Святлана |
Давідовіч Марына Мікалаеўна |
Мялешка Максім |
||
Дыплом 3 ступені |
Даніленкава Анастасія Максімаўна |
Амдуні Амін |
|
Раённае спартыўна-масавае мерапрыемства "Снежны снайпер"
|
Дыплом ІІ ступені |
Сячко Уладзіслаў Сільвестравіч
|
Акуліч Яўгеній |
Дыплом ІІІ ступені |
Эглінскас Кіра |
||
Міжнародны конкурс "На сваёй зямлі" |
|
Змачынкая Алена Уладзіміраўна |
Окунева Злата Аўсяннікава Васіліса Шульжык Анастасія Паляшчук Святлана Элінскас Кіра Кісялёва Варвара |
Раённы этап алімпіяды па ПДР |
Дыплом ІІІ ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Пятроўскі Архіп |
Раённы этап алімпіяды "Школа бяспекі" |
Дыплом ІІІ ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Міхаіл |
Раённы этап конкурсу "Я-даследчык" |
Дыплом ІІІ ступені |
Давідовіч Марына Мікалаеўна Каблова Кацярына Міхайлаўна |
Каблова Вольга |
Рэспубліканскі конкурс малюнкаў "Выбары вачыма дзяцей"
|
удзел
|
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Аўсяннікава Васіліса Эглінскас Арцём |
Паляшчук Святлана
|
|||
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
|||
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Ладуцька Ксенія |
||
Гайдук Тамара Яўгенаўна |
Коласава Мілана |
||
Рэспубліканскі конкурс "У кожны час свае героі" |
|
Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
|
Вынікі ўдзелу за 2022/2023 навучальны год
Назва, конкурса, алімпіяды і г.д. |
Узнагарода |
П.І.І па бацьку настаўніка |
П.І. вучня, клас |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" | Дыплом І ступені | Барайшук Вольга Іванаўна |
Батукова Аляксандра Коласава Мілана |
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" | Дыплом ІІІ ступені | Барайшук Вольга Іванаўна |
Батукова Аляксандра Коласава Мілана |
Фінал рэспубліканскага конкурсу "Хвіліна для будучыні" | Дыплом установы адукацыі "Рэспубліканскі цэнтр экалогіі і краязнаўства" | Барайшук Вольга Іванаўна |
Батукова Аляксандра Коласава Мілана |
Раённы этап рэспубліканскага конкурса "Хто, калі не мы" | Дыплом І ступені | Барайшук Вольга Іванаўна | Сударкова Ганна, Семяняка Руслан |
Дыплом І ступені |
Батукова Аляксандра, Пятроўскі Архіп |
||
Дыплом І ступені | Зарэмба Марыя Ігараўна | Шаўцоў Антон | |
Дыплом І ступені | Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна | Ладуцька Ксенія | |
Дыплом ІІ ступені | Ладуцька Ксенія, Радзько Дзіяна, Сударкова Ганна, Замбрыцкая Кіра | ||
Дыплом ІІ ступені | Барайшук Вольга Іванаўна |
Фірсаў Віталій Фірсава Віялета |
|
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "Хто, калі не мы" | Дыплом ІІІ ступені | Барайшук Вольга Іванаўна | Сударкова Ганна, Семяняка Руслан |
Лаўрэат | Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна | Ладуцька Ксенія | |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" | Дыплом І ступені | Змачынская Алена Уладзіміраўна | Окунева Злата |
Дыплом І ступені | Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Ладуцька Ксенія, Карповіч Вольга |
|
Дыплом І ступені | Зарэмба Марыя Ігараўна | Шаўцоў Антон | |
Дыплом ІІ ступені | Змачынская Алена Уладзіміраўна | Эглінскас Арцём | |
Дыплом ІІ ступені | Эглінскас Кіра | ||
Дыплом ІІІ ступені | Паляшчук Святлана | ||
Дыплом ІІІ ступені | Загора ц Лера | ||
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" | Дыплом ІІ ступені | Змачынская Алена Уладзіміраўна | Окунева Злата |
Дыплом ІІ ступені | Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Ладуцька Ксенія, Карповіч Вольга |
|
Фінал рэспубліканскага конкурсу "АрхНавацыя" |
Дыплом ІІІ ступені | Швабовіч Яўгенія Мікалаеўна |
Ладуцька Ксенія, Карповіч Вольга |
Дыплом | Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Окунева Злата |
|
Раённы этап фестываля "Лета- час спартыўны" | Дыплом І ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна, Каблова Кацярына Міхайлаўна |
Удзельнікі аздараўленчага лагера "Новае пакаленне" |
Рэспубліканскі экскурсійны марафон "Дзіцячы аўтацягнік" | Сертыфікат удзельнікаў |
Каблова Кацярына Міхайлаўна |
Удзельнікі аздараўленчага лагера "Новае пакаленне" |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "ТэхнаЁлка" | Дыплом І ступені |
Самончык Аляксандр Мікалаевіч |
Юдзенок Антон |
Абласны этап рэспубліканскага конкурсу "ТэхнаЁлка" | Дыплом ІІІ ступені |
Самончык Аляксандр Мікалаевіч |
Юдзенок Антон |
Раённы этап алімпіяды па фінансавай адукаванасці |
Дыплом І ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Шаўцоў Антон |
Дыплом ІІІ ступені |
Бекіш Артур |
||
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Жывая класіка" |
Дыплом ІІ ступені |
Барайшук Вольга Іванаўна |
|
Дыплом ІІІ ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Святлана Радько Дзіяна |
|
Чэрнік Вольга Віктараўна Окунева Алеся Мікалаеўна |
Окунева Злата |
||
Раённы этап рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці "Чароўныя ўзоры" |
Дыплом І ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна
|
Карповіч Вольга |
Дыплом ІІ ступені |
Ладуцька Ксенія |
||
Дыплом ІІІ ступені |
Окунева Злата |
||
Абласны этап рэспубліканскай выставы-конкурсу дэкаратыўна-прыкладной творчасці "Чароўныя ўзоры" | Дыплом ІІІ ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Окунева Злата |
Нацыянальны адбор міжнароднага конкурса выяўленчага мастацтва "Свята святаў" | Сертыфікаты ўдзельнікаў |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Кіра Окунева Злата Шульжык Анастасія |
Міжнародны анлайн-конкурс чытальнікаў "Пад зоркай Венеры" |
Сертыфікаты ўдзельнікаў |
Барайшук Вольга Іванаўна |
Міхайлава Вераніка Грынь Ганна, Бекіш Лівія |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна
Зарэмба Марыя Ігараўна |
Сударкова Ганна
Аніськовіч Ягор |
||
Раённы этап рэспубліканскага агляда-конкурсу дзіцячай творчасці "Выратавальнікі вачыма дзяцей" | Дыплом І ступені |
Каблова Кацярына Міхайлаўна |
Шульжык Анастасія |
Раённы этап рэспубліканскага конкурсу "Школа бяспекі" | Дыплом І ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
Паляшчук Святлана |
Абласныя спаборніцтвы па турызме спартыўным "Спартыўныя турысцкія паходы" | Дыплом ІІ ступені |
Сячко Уладзіслаў Сільвестравіч |
|
Раённы этап абласнога агляда-конкурсу на лепшы музейны вугалок/стэнд, прысвечаны генацыду беларускага народа ў гады Вялікай Айчыннай вайны | Дыплом І ступені |
Паляшчук Яўгенія Віктараўна |
|
Раённы этап рэспубліканскай патрыятычнай квэст-гульні "Па слядах Перамогі" | Дыплом І ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
Каманда "Ветразь" |
Раённы конкурс на лепшы лагатып "Плешчаніцы-здаровы пасёлак" | Дыплом І ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Шульжык Анастасія |
Раённы этап конкурсу піянерскіх распрацовак "Лічбавая трансфармацыя" | Дыплом ІІ ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
|
Раённы этап інтэлектуальнай забаўляльнай гульні "Акцябрацкі квіз" | Дыплом І ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна |
Каманда "Ветразь" |
Раённы этап агляду-конкурсу "Дзеці.Вада.Бяспека" |
Дыплом І ступені |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Окунева Злата |
Дыплом ІІІ ступені |
Давідовіч Марына Мікалаеўна |
Лаўрынкоў Цімафей |
|
Раённы этап конкурсу "Прывітанне, мір!" |
Дыплом І ступені |
Окунева Алеся Мікалаеўна
|
Окунева Злата |
Грэчыхіна Ганна |
|||
Дыплом ІІІ ступені |
Паляшчук Святлана |
||
Міжнародны Усерасійскі конкурс "Леанарда" | Дыплом удзельніка |
Змачынская Алена Уладзіміраўна |
Эглінскас Арцём |
11.08.2022 22:34 - 01.03.2024 00:52